post

ДЮФК “Надія-Прикарпаття U-13” – переможець групи А Західної Конференції

12-13 лютого 2019 року в м. Івано-Франківськ проходив третій за ліком, він же заключний тур Чемпіонату України з футзалу в Західній Конференції група А серед дитячо-юнацьких команд 2006-07 р.н. Також згідно регламенту змагань в заявці кожної з команд могло бути троє гравців, що народилися після 01.09.2005 р.

ДЮФК “Надія-Прикарпаття U-13”, яка впевнено очолювала свою групу після перших двох турів на рідному паркеті зайвий раз довела всім скептикам, що на сьогоднішній день однозначно є провідною дитячо-юнацькою футзальною командою даної вікової категорії в м. Івано-Франківськ, адже під керівництвом президента клубу Василя Стефанишина, спортивного директора Олександра Дем’янчука та тренера Дмитра Мельниченка у складі ДЮФК “Надія-Прикарпаття U-13” вдалося зібрати кращих юних гравців міста та області.

В першому матчі туру івано-франківці з рахунком 11:0 здолали львівську “КІВС-Енергію”. В складі переможців забитими м’ячами відзначилися: Василь Пасічняк, Максим Грабан, Богдан Хомин, Степан Козоріз, Роман Копаниця (хет-трик) та Богдан Редушко (хет-трик).

В наступному поєдинку обіграли гостей з ДЮСШ-4 (м. Рівне) з рахунком 8:1. Забивали Роман Копаниця (дубль), Максим Грабан, Богдан Редушко, Василь Пасічянк, Олександр Стефанишин, Максим Тисак та ше одного разу допоміг автогол суперників.

В заключний день змагань івано-франківці зустрічалися зі своїми найближчими переслідувачами у турнірній таблиці гравцями команди ДЮСШ-2 з м. Луцьк. Проте, як і в попередньому турі, сильнішими (цього разу з рахунком 5:2) знову були наші хлопці. У складі переможців збивали: Роман Копаниця (дубль), Богдан Редушко (дубль) та Максим Грабан.

За задумом організаторів туру заключна гра групового етапу змагань між івано-франківськими командами мала стати окрасою турніру. Незважаючи на те, що жодного спортивного інтересу даний матч вже не мав  гравці ДЮФК “Надія-Прикарпаття U-13” зіграла надзвичайно яскраво і не залишили каменя на камені від так званих “молодих драконів”, розгромивши останніх з рахунком 10:2. В складі провідної дитячо-юнацької футзальної команди м. Івано-Франківська забивали: Андрій Шешурак (дубль), Богдан Редушко (дубль), Максим Грабан, Роман Копаниця (хет-трик), Віталій Козенко та Степан Козоріз.

Таким чином за підсумками трьох турів групового етапу змагань ДЮФК “Надія-Прикарпаття U-13” в 12 поєдинках здобула 11 перемог та лише одного разу зіграла внічию. Різниця забити та пропущених м’ячів – 66:16. Тепер на команду очікує участь у стикових поєдинках за право зіграти у фінальній частині Чемпіонату України та представляти Захід нашої країни на Кубку Конференцій, матчі яких пройдуть весною.

Склад ДЮФК “Наді-Прикарпаття U-13”: 

Голкіпери: Мельник Віктор та Говдяк Дмитро

Універсали: Пасічняк Василь, Козоріз Степан, Романюк Мирослав, Копаниця Роман, Стефанишин Олександр, Кінащук Роман, Шешурак Андрій, Редушко Богдан, Хомин Богдан, Кузьо Артур, Грабан Максим, Тисак Максим, Беспалько Євген, Козенко Віталій.

ДЮФК “Надія-Прикарпаття U-13” висловлює вдячність першим тренерам всіх гравців нашого клубу за високий рівень підготовки дітей !