post

Академія Ураган – Надія-Прикарпаття – 5:3. Поразка за яку не соромно

Футзал, Юнацька Екстра-Ліга, сезон 2018/19, 9 тур

02.02.19, м. Івано-Франківськ, ФОК, 100 глядачів

Академія НФК “Ураган” – ДЮФК “Надія-Прикарпаття” – 5:3 (2:0)

Склад ДЮФК “Надія-Прикарпаття”: Бублик – Романчук (к), Гуцуляк, Кметюк, Гаврилюк – Вишиванюк, Татумірак

Голи: Гуцуляк (дубль), Гаврилюк

Нереалізований 10-ти метровий: Романчук

Івано-Франківська ДЮФК “Надія-Прикарпаття” в рамках 9 туру Юнацької Екстра-Ліги зустрічалася зі ще однією командою, яка представляє обласний центр нашого краю – Академією “НФК “Ураган”.

В звітному поєдинку кольори ДЮФК “Надія-Прикарпаття” захищали лише семеро футзалістів: голкіпер Анатолій Бублик та польові гравці – Денис Кметюк, Олег Гуцуляк, Максим Вишиванюк, Назар Гаврилюк, Ернест Романчук і один з наймолодших учасників команди Роман Татумірак. Всі хлопці проявили неабиякий характер, продемонстрували кращі зразки якісної гри  та до останньої хвилини боролися за перемогу. На жаль, цього разу фортуна була на боці суперників. Але малюнок гри та бажання дітей вдосконалюватися всиляють надію на звитяги вже у недалекому майбутньому.

На превеликий жаль, у зв’язку з сезонними захворюваннями  та введенням карантину в навчальному закладі велика кількість учнів  Івано-Франківського обласного ліцею, які є гравцями ДЮФК “Надія-Прикарпаття” не змогли взяти участь в цьому матчі. Очний поєдинок через хвороби пропускали одразу 12 дітей: голкіпери Олег Панчак та Назар Цібій. Польові гравці: Іван Ватаманюк, Валерій Лабудяк, Роман Гавкалюк, Максим та Владислав Комуніцькі, Роман Маціканич, Іван Петрів, Іван Позарук, Вадим Федоришин та Іван Харук.

Варто зазначити, що напередодні гри керівництво ДЮФК “Надія-Прикарпаття” та Івано-Франківського обласного ліцею зверталося до Комітету дитячо-юнацького футзалу АФУ з прохання перенести поточні матчі команди 9 туру у зв’язку з захворюваннями дітей. Була отримана відповідь – домовлятися безпосередньо із суперником. З прикрістю доводиться констатувати факт, що на прохання президента ДЮФК “Надія-Прикарпаття”  Василя Стефанишина перенести гру-відповідь на пізніший термін президент НФК “Ураган”  Олександр Бубен відповів категоричною відмовою. Головний тренер команди Володимир Салій та директор академії Володимир Слободян також проігнорували питання переносу. Напрошується висновок, що для керівництва так званого народного клубу турнірні очки важливіші за життя та здоров’я дітей.  В даній ситуації вважаємо правильним, якщо остаточну долю матчу-відповіді вирішать компетентні органи Асоціації футзалу України.